baqımlılıq yaPar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

baqımlılıq yaPar..

nE okuLu yha maKsat muhabbeT..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı

2 posters
YazarMesaj
aSii_pRensS_xD

aSii_pRensS_xD

Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı Empty
MesajKonu: Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı   Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 1:17 pm

Sansar

Sansar Salvo yerinde duramayan adam bir çok denyo tarafından her anlamda kovalanan mücadele vermeden hiç bir işte yol alamam ölene kadar cebimde bozuklarla dolanamam gangsterlik değil ama eğer varsa thug life benim hayatım aynı öyle bunu da kenara yaz gelen geldi giden gitti bundan sonra çabalamam o kadar yeniyim ki ….. tanıyamaz adını koluma kazımam onun anısı elime kazınır yaşadığımsa aşağı yukarı 20 yıllık yazıdır sürekli sorunum olduğundan bitmiyor bu yakıtım kimseyi sevemem bende kalbe yaptım yalıtım 12 yaşımdan beri sokakta hiphop kovalarım bazı zaman yaralanıp bazı zaman duman alıp dar gelmiyor buraları frekansı yakaladım kendi sevdiğim şekilde kelimeleri sıralayıp.

Nakarat

Hedef ak yüzü görmek aynada
Sokakta her yerde satır ve sallama
Yağmurlu bir kış akşamı ağrı girer karnına
Filmdeki gibi dünya benzer ağır romana

Sansar

Ben öldüysem neden akbabalık peşindesiniz ben ünlüysem neden böyle trip de siniz biz neysek o’yuz kanıtlıyor kliplerimiz gören de sancak her gece bi’ kulüptesiniz ezeli rakiplerle sarmaş dolaş gezelim yaptığım 3-5 flow yıllarımın eseri stil pantolanlarına karışmaz ki birisi zamanında yalan ederlerdi bol giyinip gezeni birinci patlamazsa patlayabilir ikinci sicilimde yazabilir satıcı değil içici hayat ne kadar zor olursa o kadar direncende bazen gerçekten de bitebiliyor direncin dua etsem de harbiden kullanamamak için muştam her zaman yanımda rahat hissetmek için savaşmak istemiyorum alın beyaz güvercin alın beyaz güvercin… Sansi biraz dümenci.

Nakarat

Hedef ak yüzü görmek aynada
Sokakta her yerde satır ve sallama
Yağmurlu bir kış akşamı ağrı girer karnına
Filmdeki gibi dünya benzer ağır romana

SayqıLarLa .. aSii_pRensS_xD
AbLanızStyLe..

AbLanızStyLe..

MesajKonu: Geri: Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı   Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 2:34 pm

pyLşm içiN SaOl.. Very Happy afro
aSii_pRensS_xD

aSii_pRensS_xD

MesajKonu: Geri: Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı   Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı I_icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 3:32 pm

AbLanızStyLe.. demiş ki:
pyLşm içiN SaOl.. Very Happy afro

ö.deiL Very Happy

Sansar Salvo - Ağır Roman | $aRqıSı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sansar - 16 Nisan
» Sansar - 21 Gram
» Sansar - 18 Yaş
» Sansar - 180 Km
» Sansar - 10x8