baqımlılıq yaPar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

baqımlılıq yaPar..

nE okuLu yha maKsat muhabbeT..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TÜRKİYE GELENEKSEL SPOR DALLARI FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

YazarMesaj
AbLanızStyLe..

AbLanızStyLe..

TÜRKİYE GELENEKSEL SPOR DALLARI FEDERASYONU BAŞKANLIĞI Empty
MesajKonu: TÜRKİYE GELENEKSEL SPOR DALLARI FEDERASYONU BAŞKANLIĞI   TÜRKİYE GELENEKSEL SPOR DALLARI FEDERASYONU BAŞKANLIĞI I_icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 4:35 pm

GÜNDEM
1- Yoklama (Delegelerin kayıt işlemlerinin yapılması),
2- Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı,
3- Genel Kurul Başkanlık Divanının oluşturulması, gündemin okunması ve oylanması,
4- Yönetim Kurulunun Dönem Faaliyet Raporunun okunması, görüşülmesi, ibrası,
5- Denetleme Kurulunun Dönem Faaliyet Raporunun okunması, görüşülmesi, ibrası,
6- Federasyonunun 4 Ocak 2009 – 3 Ocak 2010 ile 4 Ocak 2010 – 3 Ocak 2011 yılları (2 yıllık) arasındaki tahmini bütçesi ile faaliyet programının görüşülerek oylanması, harcama kalemleri arasında değişiklik yapılması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi ve oylanması,
7- Oy pusulalarının oluşturulması için başkan adaylarının Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları asil ve yedek üye listelerinin Divan’a teslim edilmesi ve listelerin ilanı,
8- Federasyona taşınır-taşınmaz mal alım-satım ve kiralaması için Yönetim Kuruluna yetki verilmesi,
9- Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonunun Ana Statüsünün görüşülmesi, varsa değişiklik tekliflerinin değerlendirilerek oylanması, kabul edilen Ana Statünün Resmi Gazete’de yayınlanması sırasında olası hataları giderme konusunda Yönetim Kuruluna redaksiyon yetkisinin verilmesi,
10-Federasyonun ödül ve yardım talimatlarının sunulması, görüşülmesi ve oylanması,
11-Başkan adaylarının konuşmaları (30 dakika),
12- Başkan, Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları asil ve yedek üyelerinin seçimi ve seçim sonuçlarının açıklanması,
13-Dilek ve temenniler,
14-Kapanış.

TÜRKİYE GELENEKSEL SPOR DALLARI FEDERASYONU BAŞKANLIĞI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Türkiye 3G'ye hazırlanıyor
» TürkiYe KuPaSı