baqımlılıq yaPar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

baqımlılıq yaPar..

nE okuLu yha maKsat muhabbeT..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..!

4 posters
YazarMesaj
WizarD
Admin
WizarD

herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..! Empty
MesajKonu: herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..!   herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..! I_icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 2:40 pm

şimDi seviyorum çnkü diE başlıcaqsınıZz..anLatıcaqınıZz şey çoq sevdiğinizz arKadşınıZz, kankanıZz, aŞkınıZz, mp3 çaLarınıZz,bilqisayarınıZz oLabiLr vS. başqa bi eŞyanıSda..ewd şimdi herkes yazarSa qüseL şeyLer ortaya çıqcaq...

okey

seviy0rum çnKü;

En son WizarD tarafından Salı Ara. 16, 2008 2:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://okulum.benimforum.org
ßy_KaNuNsuz

ßy_KaNuNsuz

MesajKonu: Geri: herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..!   herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..! I_icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 3:01 pm

Sevdiqim Kızı Smile (Ama O Sevmio Sad ) Seviyorum Çünkü: Çok qsl, Çok Tatlı, Vazqeçilmez, Unutulmaz....
AbLanızStyLe..

AbLanızStyLe..

MesajKonu: Geri: herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..!   herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..! I_icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 7:38 pm

TeLeFnmu]] Sewiorm çNkü ; o OlmaSa qeceLeri UyuYamam xD Very Happy Sad
aSii_pRensS_xD

aSii_pRensS_xD

MesajKonu: Geri: herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..!   herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..! I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 12:57 pm

WizarD demiş ki:
şimDi seviyorum çnkü diE başlıcaqsınıZz..anLatıcaqınıZz şey çoq sevdiğinizz arKadşınıZz, kankanıZz, aŞkınıZz, mp3 çaLarınıZz,bilqisayarınıZz oLabiLr vS. başqa bi eŞyanıSda..ewd şimdi herkes yazarSa qüseL şeyLer ortaya çıqcaq...

okey

seviy0rum çnKü;

ßiLqiSayaRım [pC]^iM 0 oLmaSa ßen Ta$ gißi qaLırıM Razz Very Happy

herKesin yazmasını istiyorum çoK eqLenceLi biŞey olucaq..!
1 sayfadaki 1 sayfası